Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkozhatok esti suliba 12...

Beiratkozhatok esti suliba 12 evfolyamra ha mar evekkel ezelott elvegeztem a 12. osztalyt egy masik iskolaban?

Figyelt kérdés
AZ a baj h hiaba van meg a 12 osztalyom AZ erettsegit ugyse birom igy letenni hianyzik nehany tantargy AZ erettsegibol de mar eltelt par ev amit tudtam meg AZT is elfelejtettem, most talaltam egy sulit ahol lehet eatin tanulni ingyen, szerintetek folvennenek oda? Es ha igen akkor nekem most AZ erettsegi viszga fizetos lesz vagy nem?

2016. ápr. 1. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol?

Magyarországon?

2016. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van már érettségid?

Vagy vlmiből megbuktál és azért nincs bizonyítványod?

2016. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még nincs meg az érettségi bizid, de meg akarod szerezni, akkor meg kéne hogy engedjék, de kérdezd meg

a suliban (nehogy meglepetés érjen)

2016. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs meg AZ erettsegim, de fent leirtam mindent
2016. ápr. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!