Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szakmákban nincs szakrajz?

Milyen szakmákban nincs szakrajz?

Figyelt kérdés
Egy olyan gyerek továbbtanulása okán kérdezem, aki bukott már rajzból....ahogy olvasgattam, rengeteg szakmánál van szakrajz. Melyek azok, ahol nincs, vagy minimális ?

2016. ápr. 2. 13:31
1 2
 1/16 Alain Delon ***** válasza:
Pék, szakács, ilyesminél biztos nincs.
2016. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Én úgy tudtam, hogy mérnököknél van szakrajz, meg hát a művészeti ágakon.
2016. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Én atomfizikus vagyok. Nálunk nem volt!


De programozóknál, informatikusoknál sincs semmi ilyesmi!


Egyéb ötlet pl: kamionsofőr.

kereskedelem (de ott van matek! abból nem bukott?)

vendéglátás

2016. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

milyen szakmahoz kell kezi rajzolas? Szerintem kb. csak muveszetiekhez, meg meg esetleg epiteszet.


Mi mashoz kell meg?

2016. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Matek megy neki, rajz (+ ének) nem megy.

Szakmunkásképzőben, szakközépiskolákban tanulható szakmákra gondoltam, nem felsőoktatásra.

2016. ápr. 2. 15:28
 6/16 Alain Delon ***** válasza:
Milyen szakmákhoz kell rajz? Az összes fémipari szakmához (én ilyet tanultam), gondolom a faipariakhoz, meg szerintem az összes építőiparihoz is. Nem értem azokat, akik ezt nem tudják...
2016. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha a műszaki iparban akar elhelyezkedni, oda kell rajz. Pl. gépipar, építőipar, faipar, stb.
2016. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Villanyszerelőnek mennyire kell rajz ?
2016. ápr. 2. 17:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Targoncásnak nem kell -

Villanyszerelőnek kell

2016. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel a villanyszerelés műszaki dolog, ezért kell oda is a rajz. Villamos kapcsolási rajzokkal, beépítési konstrukciókkal tisztában kell lenni!
2016. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!