Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező, hogy legyen füzetem...

Unkn0wnBoss kérdése:

Kötelező, hogy legyen füzetem az iskolában?

Figyelt kérdés

11.osztályos vagyok. Szakiskolában.

egy tollal járok iskolába, lapra irok ha kell..

de ez CSAK egy tanárnak szúrja a szemét. és ki akar baszni velem... tehát kötelező? hivatalosan..



2016. ápr. 6. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Amikor felhozza a témát, kérd meg illedelmesen, hogy mutassa meg azt a törvényt, rendeletet, iskolai szabályt, akármit, amiben kötelezővé teszik a füzet használatát. De azért b...sszál is ki vele, vegyél egy kicsi vékony (pl. A/5-ös) lefűzős mappát és abba fűzd fel a lapokat :P Így már "füzeted" lesz :D
2016. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ennél jobb válasz nemis lehetett volna :)

köszi :D

remélem megmentem a szakmám. utolsó 2hétben akar megbuktatni mert nemtudom bemutatni a füzetem (mert ugyebár 2éven keresztül nemis volt) 3.8-as átlagra

2016. ápr. 6. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt aki csak papírlapokra írt (aztán betette mappába)
2016. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár lehet olyan tanár aki kér füzetet (ragaszkodik hozzá)
2016. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Eros gimibe jarok,itt sem szolnak,ha lapra jegyzetelunk. Persze a szigorubb tanaroknal es a fontosabb tantargyaknal van fuzetunk,de soha nem kaptam azert rosszabb jegyet mert nincsen info vagy fizika fuzetem. Sot,van olyan tanarunk,akinel telefonba is lehet irni.

Nekunk az ofo azt mondta,hogy "fuzet vezetese nem kotelezo,de nagyon ajanlott". Tehat szerintem nem kaphatsz ezert rosszabb jegyet,de nezz utana a sajat sulid hazirendjeben.

2016. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!