Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Gazdasági Egyetemről...

Budapesti Gazdasági Egyetemről vélemények?

Figyelt kérdés
Főleg a (KKK) tehát a külker érdekelne. Oda adtam be a jelentkezésem, a kereskedelem és marketing szakra. Érdekelne hogy akik ott tanulnak/tak azoknak mi a véleményük róla.

2016. ápr. 6. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
84%

Én ott is voltam, aztán átmentem a pszfre, egyik csoporttársam párhuzamosan csinálta mindkettőt. Fontos, hogy letisztázd mi a célod vele. Szerintem a Kermark csak akkor jó ha van hátszeled valahova, sokan azért mennek oda mert Marketingesek akarnak majd lenni...na ez pont az a szak, ami miatt pont annak nem fognak felvenni. Sajnos ebből és az ehhez hasonló végzettségekből most Dunát lehetne rekeszteni, sok ismerősöm nem tud elhelyezkedni vele a szakmájában. Adatrögzítők, asszisztensek (főzz kávét a főnöknek és az összes szart te csinálod meg) és hasonló pozíciókban ülnek, várva a csodát, hogy az évek alatt, ami szerintük releváns tapasztalat felveszik egy jobb pozícióba normális fizetéssel.


Természetesen emellett fontos a saját hozott anyag is, mármint a személyiséged komplexitására gondolva. Ha eltudod magadat adni és talpraesett vagy mindegy milyen végzettséged van, főleg ha nyelveket is beszélsz, mert akkor csak a papír a fontos, hogy meglegyen.


Szóval tisztázd le mit akarsz magaddal kezdeni, mi a célod vele és mérlegelj, hogy érdekel e a téma.

2016. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
20%

Ez valójában a BGF, egy tisztességes gazdasági szakfőiskola.


Nekem visszatetsző, hogy most "egyetemnek" mondja magát, holott nyilvánvalóan nem az. Nem tudom miért akar egyetemnek látszani, mikor főiskolának jó volt, egyetemi összehasonlításban viszont egy vicc.

2016. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
44%
#3 A vicc az a te kis cinikus megjegyzésed. Gondolom valami bölcsész lehetsz. :)
2016. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, hogy a kettes megsértette valakinek a BGF-es büszkeségét (ha létezik ilyen), de igaza van.
2016. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
33%
Odajárok a BGE-re és egyetértek a 2. válaszolóval
2016. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
87%

Én KKK-n kezdtem, de rájöttem, hogy jobban érdekel a pénzügyi rész, átmentem PSZF-re.

Másodéves vagyok, de már most kaptam egy csomó állásajánlatot cégektől. Végzős ismerősöm az egyik big 4-nál könyvvizsgáló, a másik meg az IBM-nél dolgozik elég jó fizetésekkel.

2016. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
83%
Főleg, hogy 2008-tól egyetemi szinten működik, csak most váltott nevet... #2
2016. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 toobitter ***** válasza:
28%
2-es komment: semmi különbség nem volt egy egyetem meg a Budapesti Gazdasági FŐISKOLA között lol
2016. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:

Igaz, amit a 7-es ír...


Nem az egyetemmel van a gond, hanem a vezetéssel...

2017. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
39%
húú de le lettek pontozva azok a válaszolók, akik egy kicsit is negatív hangnemben fogalmaztak az iskoláról...
2017. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!