Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek átvesznek a...

Szerintetek átvesznek a budapesti Szent Margit Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
9.-be járok, de nagyon nem szeretem a mostani iskolám. Az lenne a kérdésem, hogy van-e esély arra, hogy jövőre már Margitos legyek? Valaki volt már ugyanebben a helyzetben? Ha igen mit kellett csinálnia? Milyen jegyei voltak? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat. Fontos lenne!

2016. ápr. 7. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én időmben mindenkit átvettek a Margitba (én is oda jártam). Kell nekik ez, hogy veregethessék a mellüket, hogy milyen jófejek :( Szerintem az oktatás színvonala gáz, 1-2 nagyon jó tanár van, de ugye nem biztos, hogy ők fognak tanítani.
2016. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te mikor jártál oda?:)
2016. ápr. 7. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ne menjél a Szent Margitba, nagyon buzgómócsing egyházi szellem van.
2016. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok: 1999-2005

Mai eszemmel már úgy gondolom, hogy apámnak volt igaza: egy JÓ szakközép kellett volna, ami szakmát és érettségit is ad.


Az a baj, hogy a dirivel az élen álszent a legtöbb tanár.

2016. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom, hogy írásbeli kérelmet kell küldeni az iskola igazgatójának, és Ő dönt az átvételről. Van olyan iskola ahol ilyen jellegű nyomtatvány található az iskola honlapján. Nézd meg, hogy a Margit honlapján találsz-e, ha nincs akkor más suli honlapjáról nézd le a szöveget, és küld be ajánlott levélként. Egy ismerősöm ment így át a Margitba, egy 15 perces elbeszélgetése volt, az is inkább a Bibliából alap dolgokról. És ha a Margitba szeretnél menni, akkor menjél oda. Nekem két ismerősöm is jár oda, (8. és 10. osztály) és mind kettő nagyon szereti.
2016. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És arról esetleg nem tudtok, hogy milyen átlag szükséges ahhoz, hogy átvegyenek?
2016. ápr. 8. 11:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 3,8 felett abszolut van esélyed. És nem azért mert a Margit nem jó suli, hanem azért mert a két ismerősöm közül egyik sem volt él tanuló amikor bekerültek. Ott aztán bele kellett húzniuk a tanulásba, más volt a tempó, mint a régi sulijukba. Nyilván jobb, ha jobb átlagot tudsz vinni, tehát az igazi egy 4,0 feletti átlag lenne.
2016. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ma kaptam a lapot, hogy felvettek. :) Egy 3,5 átlaggal szerintem már átvesznek, a 4,0-al biztosan, ha van helyük. Elég rosszakat írnak róla máshol is, de nekem eddig nagyon tetszik a suli, igaz, csak kevés tapasztalatom van.

2016. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És téged átvettek egy másik iskolából vagy te idén felvételiztél? :)
2016. máj. 5. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Idén felvételiztem.

2016. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!