Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jó ez a suli?

Szerintetek jó ez a suli?

Figyelt kérdés
Mindig 5ös voltam(vagyok)általános suliban és a radnótiba szeretnék menni bioszra.Szerintetek bírnám(persze ha egyáltalán felvesznek :))Könnyen tanuluk kicsit lusta vagyok de ha arról van szó akkor szorgalmas is.A válaszokat előre köszi :D

2016. ápr. 7. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
A szegedi randótiba
2016. ápr. 7. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Bírnád, nem kell annyit tanulni, igazából az adott héttől függ, van amikor sok a témazáró, de van amikor semmi sincs :D

Nagyon jó suli a Radnóti!!

2016. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ te oda jársz?
2016. ápr. 7. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a sulit,de ugy hallottam,eleg eros. Ha felvesznek oda,szerintem nem fogsz megszakadni. En kettannyelvu gimibe jarok,azt hiszem ilyen jellegu kepzesbol az orszag 3.legjobbja(az adott nyelvbol pedig 1.)

Nagyon feltem,hogy nem fogom birni. Azonban rajottem,hogy azert vettek fel ,mert megvan az eszem ahhoz,hogy tudjak ervenyesulni. Igazam is lett,mar igy az elso evben megnyertem egy nyelvi versenyt:D Pedig nem tanulok sokat,szimplan csak orarol orara felkeszulok,illetve sokat ismetelek.

Tehat szerintem probald meg,ha bekerulsz,biztosan tudod teljesiteni az ottani kovetelmenyeket. Hajra!:)

2016. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!