Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek ezekrol a...

Mi a véleményetek ezekrol a gimikrol?

Figyelt kérdés

Erdekelne az oktatas szinvonala a kozosseg meg az is hogy vannak e jo szakkorok programok stb...

A sulik:(budapesten)eotvos,veres palne,madach imre,szent laszlo

Elore is koszi!(:



2016. ápr. 12. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Eötvös:

Nagyon jó iskola, rengeteg programmal.

Nehéz bekerülni, az elmúlt 2 év statisztikái alapján 80 pontos központi alatt esélytelen volt. Az idén 75 körül humánra behívtak embereket, a NYEK németre meg csak 68 kellett, 70-72 körül már esélyes max szóbelivel. Persze kitűnővel és nagyon jól kell szóbelizni mindemellett.

Eléggé univerzális, mindenben elég jó.

Azt mondják, hogy nem versenyistálló, de tanulni kell, meg a programok is sok időt vesznek igénybe. Az osztályátlagok általában 4 alatt vannak, van ahol 4.7 a legjobb átlag.

A közösséget nagyon jónak mondják.

2016. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eotvos: igaza van az elozo valaszolonak. En is nagyon jokat hallottam a sulirol:) jo a kozosseg sok program:)

Veres palne: en ebben az evben voltam nyiltnapon ott es engem egyalralan nem fogott meg. Maga a hely ahol van a suli. Meg a diakok es a tanarok se voltak szimpatikusak. De ez mindig szemelytol fugg ugyanis ket osztalytarsam is jelentkezett oda es nekik nagyon tetszik. Szoval nem akarlak lebeszelni rola de szerintem talalsz ennel jobb sulikat is:)

Madach imre: itt is voltam nyilt napon. Errol az iskolarol nem mondanka roszzakat sot! Mindenkinek megvan a sajat egyenisege! Es itt biztosan megtanulosz egy nyelvet amibol lesz felsofokud! Az egyetlen rossz dolog h az iskola 70%a lany! Viszont az epulet szep:)

Szent laszlo: ezt a sulit en is megjeloltem utolso elottinek. A diakok kedvesek a tanarok jo fejek. A kozosseg nagyon hiresen osszetarto. Sok szak kozul lehet valasztani. Az epulet belulrol kicsit kastelyszeru.

Ha van meg kerdesed akkor nyugodtan irhatsz privatba:)

Amugy ha most hetedikes vagy akkor melegen ajanlom a szent istvan gimit:)

2016. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tagozattól is függ, hogy milyen
2016. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
78%

Eötvösről amit tudok: Elég nehéz,pl:: humán szakon van,h a tanár elvárja,h este 7-ig bennmaradjanak a suliban.


Madách: Közepesen nehéz: attól függ,milyen agyad van.De ha tanulsz,megvan a négyes-ötös. De mindenre fölkészítenek( ugye főleg a nyelvek az erőssége az iskolának)Tanárok nagy részben rendesek, az elvárásaik nem durvák annyira.

A közösség teljesen attól függ,hogy te milyennek éled meg. Iskola szinten annyira nem kiemelkedő. Szakkörök vannak,állítólag jók is,de nincs túl sokra időd.

Amúgy ajánlom.

2016. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom, honnan jött, hogy az osztályátlagok 4 alatt vannak. :D a mi évfolyamunkban a mi osztályunk átlaga 4.65 volt, és így is volt 2 osztály ahol magasabb volt. 4.5 alatti osztályátlag nem volt az évfolyamunkban. Az osztályban 6 kitűnő volt, és csupán 3 embernek volt 4.0 alatt az átlaga. Nem harapnak itt, csak mindenkit evvel ijesztgetnek, 12.ben 4.9 lett az átlagom, és 2 tantárgy volt amire tanultam rendesen, a többire szinte nem is készültem.
2016. aug. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó vagyok, az lemaradt, hogy E5vösről van szó
2016. aug. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!