Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van ez? Több lent!

Miért van ez? Több lent!

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamnak - és nekem is - 3,5 az átlagunk. Ő gimnáziumot jelölt, ahová felvették, engem pedig szakmunkába alig akarnak fel venni, eddig úgy van, hogy sehova se vettek fel.. Ő a Gandhiba jelentkezett Pécsen, én pedig a keroba szintén Pécsre, és szakácsra. Miért van ez?

2016. ápr. 12. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is van; egyrészt a középiskolai felvételinél nem a teljes átlag számít, hanem csak a felvételi tárgyak átlaga. Másrészt a központi írásbeli eredménye legalább annyira, ha nem jobban számít. Harmadrészt lehet szóbeli vizsga is, aminek az eredménye szintén számít. Ezek alapján, mint látod, az azonos átlagotoktól függetlenül is teljesen más pontotok lehetett. Negyedrészt meg azt is add hozzá, hogy az is számít, hogy hányan jelentkeztek egy adott helyre.
2016. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Es az se mindegy kit ismernek hol a szülei..
2016. ápr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most már várd ki a végleges rangsort, hátha benne vagy
2016. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jövő héten már meglesz
2016. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!