Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol képlírást hogyan érdemes...

Angol képlírást hogyan érdemes felépíteni?

Figyelt kérdés
Lesz egy vizsgám, ott kell majd elvileg képet leírni. Elméletileg nem el kell mondani, hogy konkrétan mi van a képen, hanem azzal kapcsolatban kell regélni. Például van rajta egy diszkoszvető, akkor elmondom, hogy milyen egészséges a sport, beszélek a sport fajtáiról, doppingolásról, versenysport egyéb veszélyeiről, esetleg sportfogadásokról. Ötlet van, de valahogy fel kellene építenem és nem egymásra hánynom. Milyen aspektusokból lenne érdemes boncolgatni és ezek milyen sorrendben legyenek? Érdemes egy konkrét álláspont mellett letáborozni vagy vizsgáljak meg mindent?

2016. ápr. 13. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan még nem vagyok annyi idős,hogy vizsgázzak,így nem tudom hogyan zajlik egy vizsga,de mikor angoltanárhoz jártam felkészülni a szóbelimre,így kellett felépítenem:


1.,Megállapítani a helyszínt vagy az alkalmat

2.,Megnevezni a nagyobb,fontosabb dolgokat

3.,Történések,cselekvések elmomdása

4.,A képen lévők részletes bemutatása

5.,Az apró részletek kiemelése

6., Saját élmények,tapasztalatok elmondása (a képhez kapcsolódóan)

7.,Mi történhetett a fotó készítése előtt,és mi fog utána

8.,Az érintett témakörről minél hosszabban, választékosan beszélni


Ui.: Remélem segítettem.

2016. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áh, köszönöm szépen! :)
2016. ápr. 14. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen
2016. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!