Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közszolgálati egyetem fizikai...

Közszolgálati egyetem fizikai alkalmassági?

Figyelt kérdés
Nagyon szigorúan nézik a fizikai alkalmasságit az egyetemen? Egy hét múlva lesz, és kicsit izgulok.

2016. ápr. 13. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
pont annyira mint a szerződéseseknek. Semmi különbség nincs.
2016. ápr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Énis egy hét múlva megyek, pénteken :o
2016. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Én is. De én nem valószínű...

A sok bisz-basz miatt amiket követelnek, lehet, hogy inkább megyek inkább másik egyetemre bölcsésznek.

2016. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam alkalmassági vizsgán, ha valaki szeretné akkor írjon üzenetet és én szívesen leírom a vizsga menetét. :)
2016. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"A sok bisz-basz miatt amiket követelnek, lehet, hogy inkább megyek inkább másik egyetemre bölcsésznek."


Ha ez neked sok bisz-basz amit felvétel előtt kérnek akkor szerintem semmilyen egyetemre ne menj mert ki fogsz hullani... :)

2016. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

# 5


Igen, ez nagyon sok. Csak ma húsz helyre kellett telefonálni, egyetlenegy papír miatt.


Az a bibi, hogy én a határ másik oldaláról akarok jelentkezni.

Felfoghatatlanul sok minden kell.

2016. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egy idegen országból akarsz jelentkezni hiába beszélsz magyarul.

Én beszélek folyékonyan németül és Édesanyám Osztrák, De attól még marha nagy biztonsági kockázatot jelent az hogy ha én jelentkezni akarnék az ottani Rendőrségre vagy a Bundesheer-be...


Ugyanezen oknál fogva kell számodra ennyi cucc.

Ha ezt nem sikerül felfogni és ez neked sok, akkor bizony inkább egy civil egyetem való neked ha mindenáron Hunországban akarsz tanulni.

2016. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Marha sok minden? Kb két, nagyon nagyon maximum 3 nap alatt le lehet rendezni mindent, de akkor még sokat is mondtam...Ha neked már ez problémát jelent, akkor inkább eszedbe se jusson idejönni.
2016. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 rcp210 válasza:
Ti már kaptatok levelet a hhk alkalmassági vizsga időpontjáról?
2016. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nekem 27.-én lesz az esemény, már várom. Szeretném letudni, az orvosi vizsgálatokat már befejeztem.

Ki hogy áll a felkészüléssel? Éppen hogy meglesz? vagy 100% hogy igen?

Kíváncsi vagyok

2016. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!