Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Atiratkozas a Szent Laszlo...

Atiratkozas a Szent Laszlo gimnazium rajz tagozatara?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes, es jovo tanevre szeretnek mar a laszloban kezdeni. A rajz tagozatra mennek, 4,7-es atlagom van. Szerintetek van esely arra hogy felvesznek, lesz hely? Ha ismerek volt laszlosokat valahogy tudok toluk segitseget kerni? Altalanos iskolam haromnegyed tanari kara Laszlos volt, es orulnenek ok is ha atvennenek. Esetleg megemlitsem nekik a dolgot, hatha valamit tudnak tenni?

#rajz #protekció #átiratkozás #Szent László Gimnázium #rajztagozat #volt laszlosok #osztalyletszam #jo atlag
2016. ápr. 14. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem a tanárokkal kell megtárgyalni, hanem az igazgatóval
2016. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert csak az igazgató tudja megmondani van-e egyáltalán szabad hely ott
2016. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Huh, ha átvennének téged jövőre, imádni való osztályba kerülnél. De tényleg. Persze, ott is vannak fura emberkék, de összességében halál aranyosak. Én szurkolok, ne add fel! Az igazgató is kedves, szerintem egy próbát megér. Ajánlólevelet esetleg vihetsz az általános iskolai tanáraidtól, amiben leírják, hogy nincs veled gond, és kedves/okos/szorgalmas vagy. Gondolom, az ő szavuk ex-lászlósként azért ér valamennyit.
2016. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!