Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákhitelesek! Nektek a DH...

Diákhitelesek! Nektek a DH központ elutalta már a pénzt a sulinak?

Figyelt kérdés
Mert nekem még nem, pedig ma kellett volna.. semmi hiba nincs, státusz: folyósítható, TO egyeztetés eredménye: beiratkozott..
2016. ápr. 15. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem már március 11-én átutalták a Diákhitel 2-t az egyetem részére.


Te később igényelted, hogy most hónap 15-ére vártad? Alapesetben az iskolák már március középére várják, addig van a fizetési határidő, vagy addig tolják ki diákhiteleseknek. Ettől függetlenül a DH központól ugyanúgy igényelhető a DH2, mint a DH1, tehát nem csak félév elején, és folyósítják is rendesen.


Amúgy nekem is folyósítható van ott, gyakorlatilag mindig, amikor nem kérek szüneteltetést, vagy nincs már a félév elején az egyeztetés. Egyenlegben nem látszik különbség? Mert a Diákhitel Direkten az eddig tapasztalataim alapján azonnal megjelennek az egyenleg változásai.

2016. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!