Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok véleményt mondani a...

Tudtok véleményt mondani a Leöveyről?

Figyelt kérdés

Elég nagy esélye van,hogy ide fogok járni szeptembertől,de most beállt nálam a pánik.

Nagyon megköszönném,ha mondanátok pár bíztató szót a suliról.

(A gimnáziumról)

Persze a rosszabb tapasztalatokat is szívesen fogadom. Köszi:)



2016. ápr. 17. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy ismerosom aki odajar es szereti allitolag van par nagyon bunko tanar de hol nincs?(: sok baratja van az osztalykozosseg naluk

jo. Vannak programok szakkorok stb.. Remelm tetszeni fog!(:

2016. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En szerintem alapvetoen egy jo suli. Jokat hallok rola! A kozosseg viszonylag jo es programokban sincs hiany ! Egy kozepes sulinak szamit szoval tanulni azt kell de nem fogsz benne megszakadni! De az biztos h vannak rossz tanarok mint minden iskolaba a vilagon. En gallottam egy kis klikkesedesrol is de nem veszes:) szerintem szeretni fogod:)
2016. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. ápr. 17. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó suli, sok a lehetőség és a program, én nem aggódnék/pánikolnék miatta. :) Tanulni kell, mert viszonylag erős suli, de meg van a lehetőség is ahhoz, hogy sokat kihozz magadból.

Pár éve tuti lehetett kínait is tanulni, nem tudom, hogy azzal most hogy állnak, de van pályaválasztási felelős, van tehetséggondozás, ... Kifejezetten jó iskola.

2016. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!