Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakon van több lány?...

Melyik szakon van több lány? Kereskedelem és marketing (kereskedelmi logisztika) vagy nemzetközi gazdálkodási ( nemzetközi szállítmányozás és logisztika) ha van egyáltalán ezeken a szakokon?

Figyelt kérdés
Nem azért megyek egyetemre, hogy a lányokat bámuljam, csak egy hetero úriember jobban érzi magát a lányok társaságában!

2016. ápr. 21. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

ezek tipikus büfészakok

dugig vannak lányokkal


egyébként én az utolsó pillanatig nem akartam lenézően tekinteni pl a nemzk. gazd-ra, amikor is egy középiskolából ismerős csajszi ki nem posztolt egy kérdőívet, hogy ő a facebookon csajozást-pasizást kutatja

2016. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mindegy hogy felsőoktatási szakképzés vagy alapképzés ?
2016. ápr. 21. 21:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Már a lányok létszámát tekintve
2016. ápr. 21. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemzetközin van kevesebb, marketingen több.


Az első válaszoló tapasztalatai megdöbbentőek, ahol én tanultam ott az év végi beadandót sem lehetett volna ilyen témából írni.

Bár amikor szakdogát írtam több olyannal is találkoztam neten, amit nem tudom, hogy ki, miért és hogyan írt meg, illetve engedett át.


Amúgy számít, hogy BA/FOSZK

Foszk-on általános lánytöbblet

2016. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Büfészak - kac, kac.

Csináld végig, aztán kritizálj!

2016. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!