Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Álmos Vezér Gimnáziumba kit...

Álmos Vezér Gimnáziumba kit vettek fel? Vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Általános tagozatra vettek fel, érdekelne, hogy van e itt más is rajtam kívül..:) Illetve hogyha valaki odajár, megosztaná a tapasztalatát, az osztályközösségről, a tanárokról, programokról, stb,stb... :)

2016. ápr. 22. 14:17
 1/7 anonim válasza:
Anyum ott spanyol tanár, és egyszer elmentem én is a sulival Spanyolországba, és szerintem elég jó volt a közösség. És a tanárok, akikkel találkoztam kedvesek:)
2016. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Köszönöm szépen! :)
2016. ápr. 26. 13:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem is oda vettek fel.:) Írok.:)
2016. máj. 10. 17:35
 4/7 anonim válasza:
Igen én is ide megyek :)
2016. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor megdoblak egy üzenettel, ha nem gond...:D
2016. máj. 17. 19:42
 6/7 anonim válasza:
Ha van kedvetek akkor csinálhatnánk egy csoportot Facebookon es akkor tudunk ismerkedni az én nevem : Pádár Attila
2016. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hali engem is felvettek bár már rég, most megyek 11.-be. Nagyon szeretem remélem te is imádni fogod ezt a sulit. Isten hozta köztünk. :)
2017. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!