Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME mernokinfo szakon mennyire...

BME mernokinfo szakon mennyire kell jonak lenni matekbol/fizikabol?

Figyelt kérdés
Programozo szeretnek lenni, de nagyon felek hogy ha fel is vesznek, ki fogok esni mert ugyan 5-os vagyok matekbol, de van amikor meg az orai feladatot sem tudom megoldani, dolgozatra atnezem a tipusfeladatokat es igy vagyok 5-os. Ugyanigy fizikabol. es pont ezert felek attol mert mivel mernokinfo, nagyon ramennek a matekra meg fizikara es nem fogom birni.

#fizika #BME #informatikus #mernok matek
2016. ápr. 24. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Matekbol nagyon, fizikabol kevesbe.


Itt is ugy kell tanulni, hogy megoldasz egy raklap tipusfeladatot, aztan remenykedsz hogy valamelyik ismeros lesz:)

Ha szorgalmas vagy, akkor menni fog.

2016. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 0 vagy fizikából akkor azért nem lesz annyira egyszerű, de egy kis szorgalommal könnyen átcsúszol rajta aztán jóvan el is felejtheted kb.

Az analízis meg a bsz na az szívás. Ahhoz sok sok gyakorlás kell, de az sem teljesíthetetlen csak kva nehéz :D Ittis az van hogy begyakorlod a típusfeladatokat és reménykedsz, csak itt több fajta feladat van. Meg analízisből azért elég szemetek tudnak lenni, de szerintem emiatt ne félj a BME-től csak készülj fel hogy az eleje rohadt nehéz lesz. :)

2016. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fizika nem vészes. Analízis is betanulható gépiesen simán. Bsz már más tészta, ott tényleg vannak gondolkodtató feladatok, az anyag tényleges megértését igényli. De állítólag az a tárgy is egyre könnyebb.. szóval első 1-2 félév egyáltalán nem a lehetetlen kategoria, bár kétség kívül van vele meló bőven. Utána meg úgy is meglátod.
2016. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!