Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudain szeretném elvégezni a...

Óbudain szeretném elvégezni a mérnök infót, mellette levelezőn a termékmenedzser képzést, itthon is és külföldön is lesznek jó elhelyezkedési lehetőségeim?

Figyelt kérdés

Esetleg tapasztalatok, vélemények a NIK-ről (milyen a nemek aránya? nem fognak kinézni lányként)?

Mennyire lenne nehéz egyszerre csinálni a két szakot? Sajnos nem tudok választani, mert szeretem az informatikát (programozást, CGI-t), viszont imádok projekteket bemutatni és elemezni a fogyasztópiacot. Úgy gondolom ez a két szak azért összeegyeztethető valamilyen szinten. Persze azért az informatikára helyezném a hangsúlyt. Ezt érdemes tovább tanulni MSC-n vagy BSC-vel is hasonlóak a fizetések?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat :)



2016. ápr. 25. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a két végzettségnek nem sok értelme van együtt, de külön jó lehet. Termékmenedzsernek hol akarsz tanulni? Nem hallottam még ilyen szakról.
2016. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régebben hívták így (4-5 éve), Szolnokon volt ilyen szak. De kb ugyan azok a tárgyak az Óbudai kereskedelem és marketing c. képzésén.
2016. ápr. 25. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali!

Én is lányként kezdek oe-nik mérnökinfón (ha felvesznek, de remélhetőleg fel fognak) szeptemberben :) szóval egyedül már tuti nem leszel

2016. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!