Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi pont kell ahhoz, hogy...

Mennyi pont kell ahhoz, hogy bekerülnek a Veres Péter Gimnáziumba? 9. -be akarok oda járni!

Figyelt kérdés
Mennyi esélyem van? Hány pont kell hogy bejussak 9.-be?

2016. ápr. 30. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük előröl...

Most vagy hetedikes?

A Veres Péter elég erős.

75-80 pontos központi (kitűnő mellett) kell hozzá.

2016. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, hetedikes vagyok és kitűnő. Én egy kb. 85 pontos felvételit akarok majd írni. A kitűnőség alap.
2016. ápr. 30. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igaza van az elozo valaszlonak. Tenyleg kell a 80-85pont. Meg a kituno de az neked megvan:) csak annyit szeretnek mondani h en most vagyok nyolcadikos es mikor nyaron meg osszel gyakoroltam a feletelire 90 pont alatt SOHA nem irtam. Mikor januarba megirtuk a felvetelit kemeny 80 pontot tudtam osszekapirgalni! Szoval lehet h nem vagy egy nagy izgulos (en kozepesen vagyuk izgulos) de igyis ugyis legalabb minusz 4-5 pontot alapbol vonj le! Az ocsem az egesz also tagozat legjobb tanuloja es o itthon mindig 95pont folott irt es elesben kemeny 81pontot irt.. szoval amit otthon irsz mindig vonj le belole mert olan nincs h ott is lesz annyi lelekjelenleted h annyit tudj irni! De attol fuggetlenul h 80 pontot irtam ebbe en az evben pl az nagyon soknak szamitott es felvettek budapet harmadik legerosebb sulijaba. Azt tudom h a veres peter is egy eros suli de szerintem egy minimum 75-80pontos kozponti utan siman felvesznek:)
2016. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! Sokat segitettel :))
2016. máj. 1. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Én annyit tennék hozzá, hogy az írásbeli után, ha még az nagyon jól is sikerült, ne lazulj el! A szóbelin nagyon könnyen ki lehet csúszni az első 28-ból ;)
2016. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! 8.-os vagyok ês engem felvettek. Az irásbelim 80es 90 kilencven között volt (közelebb a 90-hez)

Vigyázz mert a matekot szorozzák. És a hetedikes évvége nem számít.

Összeszedtem egy kitűnőt arra a félévre (alapból van 1-3 négyesem)

A szóbelire is elêggé készültem.

Elég előkelő helyre kerültem az igeiglenes listán. Benne voltam az első 10-ben.


Amúgy van előkészítőjük. Érdemes benézni.


14/L

2016. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2016. máj. 20. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!