Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hol jobb a jogászk...

Szerintetek hol jobb a jogászképzés? Az ELTE-n, a PPKE-n, Miskolcon vagy Szegeden?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Sorrendben:

1. Elte

2. Szeged, PPKE (kb. azonosak)

3. Miskolc

2016. máj. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2016. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha belevesszük a PTE-ÁJK-t?
2016. máj. 2. 10:39
 4/10 anonim ***** válasza:

ELTE

Szeged

Miskolc, PPKE

2016. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Akik az ELTE-rol "menekulnek" hozzank, csak azok neveben tudok nyilatkozni. Allitolag az ELTE ma mar csak egy "versenyistallo", ahol kegyetlen iramban tanitanak, keves segitseget nyujtva, a hallgatok is egymast furjak, mindez csak azert, hogy ranezesre meg mindig a legelitebb iskola maradjon. Kozben belulrol rohad az egesz.


Nem mondom, hogy majd a Pazmanyon tobb hasznos dolgot tanulsz, de en alapvetoen az oktatasi rendszerrel sem vagyok megelegedve. Akik az ELTE-rol jottek hozzank, azok szerint az egyetemunk legkore sokkal baratsagosabb es nyitottabb, itt jobban erzik magukat.


Hat, ez az, amit en hallottam. De nem vagyok elfogult, nekem holt mindegy, hova jelentkezel, csak megosztottam veled az ismeroseim velemenyet.


23L

2016. máj. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fúrják, mit vártál?...jogászoknál kb. mindenki konkurencia a másiknak. Akiket ismerek ELTE-seket is el vannak szállva maguktól, még a gyógypedagógusok is...
2016. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 aválaszolókirály ***** válasza:

Szia!

Én ismerősök hallomásai alapján a következő rangsort állítanám fel:

PTE

ELTE

PPKE,Miskolc

2016. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok utoljára: Legtöbb jogász ismerősöm PPKE-n van, van 1-2 arrogáns f. szfej, de a jogászoknál ez szokványos, ettől eltekintve egyik nagyon jó haverom is ott tanul jogásznak. Egyébként vegyes a légkör, tehát nem lehetne megmondani, koliban is voltam náluk, érdekes egy népség amúgy.
2016. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még ott van Debrecen
2016. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg Győr
2016. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!