Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGE-PSZK kolija, a Bagolyvár...

A BGE-PSZK kolija, a Bagolyvár Kollégium milyen?

Figyelt kérdés
Szeptembertől valószínűleg ott fogok lakni, de egy ismerősöm sincs aki ismerné, interneten meg csak 1-2 képet meg a szokásos sablon szöveget találom. Mennyire normális a koli? mennyire pezseg ott az élet? nincs nagyon leélve? De egyébként bármilyen véleményt, élményt, tapasztalatot szívesen meghallgatnék. Előre is köszi a válaszokat! 18/L
2016. máj. 7. 15:32
 1/2 anonim válasza:

Kicsit megkésve :D

Állítom, hogy az egyik legjobb és legjobban felszerelt koli budapesten...

Az egész koleszt most szigetelték újra...

Liftek, mozgásérzékelős wc, kultúrált szobák, elég olcsó menza...

Az élet eléggé pezseg, sokszor mennek közösen bulizni ( nem hiába vagyunk a bulik főiskolája) sokszor van közös meccsnézés, kollégiumi napok, fészekrakó a gólyáknak...

2éve élek itt én eléggé meg vagyok vele elégede:D ha bármi kérdésed van még szívesen válaszolok

2016. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! a kérdés kiírásakor még nem tudtam az eredményeimet, így valószínüleg felvesznek első helyre, az pedig nem a BGE. de köszi, hogy válaszoltál! :)
2016. júl. 8. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!