Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 hónapja meg nem írt dolgozat?

2 hónapja meg nem írt dolgozat?

Figyelt kérdés

Szerintetek az jogos ha 2 hónapja volt egy tantárgyból témazáró, és én nem írtam meg.

A tanár most kérné számon hogy írjam meg órán kívül. (mert most javította ki, és most látta hogy nem írtam meg)-Persze nagyon időbe javította ki..



2016. máj. 10. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A témazáró javításának határidejét lehet szabályozni, de semmi nem tiltja, hogy ne kérje számon, hogy Te megírd. Az jogos, hogy neked is meg kell írni, főleg ha előírás, hogy egy témazáró jegynek kell lennie félévenként, és nálad csak ez hiányzik.
2016. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 munkanapon belül kell kijavítaniuk a dolgozatokat.. ő meg 2 hónap múlva csinálta?
2016. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik tárgy?

Használd ki a jegyszerzési lehetőséget

2016. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jogos, hogy meg kell írnod.

A javítás más kérdés, annak van határideje.

2016. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szakmai elméleti tantárgy.

Jegyünk kevés, (1-2 max) majd pénteken kiderül mit csinál :D

2016. máj. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!