Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váci Piarista Gimnázium...

Váci Piarista Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es egy másik váci suliban és át szeretnék iratkozni valahova. Na szóval.. Odajárók vagy akinek van tapasztalata az iskolával, mi a véleményetek róla? Diákok? Tanárok? Milyen ott az élet? Megéri odamenni? Köszönöm a segítségeket!

L



2016. máj. 11. 18:20
 1/7 anonim válasza:
20%
Én a kecskeméti piárba járok és azt hallottam, hogy gyűjtő iskola... de lehet, hogy nem... Bár nálunk senkinek sincs jó véleménye róla...
2016. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Bárhol is vagy, jobb helyen vagy, mint a Váci Piarban. Oda jártam, tapasztaltam...
2016. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira rossz?
2016. jún. 6. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

[link]

...

2016. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Bárhova csak oda ne (ott végzett diák)
2017. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
7%
Szerintem se...oda járok és most rúgták ki az igazgatót, a tanárok pedig elmebetegek
2017. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
62%

Szerintem most már megéri, mert mióta leváltották az előző igazgatót, sokat javultak a dolgok. Volt egy csomó felújítás, meg végre a jó tanárokat sem rugdossák ki random ésszerűtlenül, am és ez már eleve így volt, de jó a kaja :DD Ami a tanárokat meg a tanárokat illeti, mindkettőből vannak jók meg rosszak is, de ez mondjuk mindenhol így van. Szerintem viszonylag jobbak a közösségek, mint az előző sulimban, de ez személyfüggő, viszont már eleve kezdjük ott, h a lopások aránya kb 5% max, meg az emberek se jönnek be órára ittasan, úgyhogy ez egy pozitívum (nemtom hogy vannak más sulikban, úgyhogy ezt csak mondom).

Ja, assszem kb ennyi. Remélem ez segített vmennyit :)

2019. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!