Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a veszprémi Padányiban...

Milyen a veszprémi Padányiban az oktatás, szigorú az iskola?

Figyelt kérdés
Természettudományos tárgyakat (kémia,biológia) milyen szinten tanítják?

2016. máj. 12. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Van fakt ?
2016. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tanárok milyenek?
2016. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szigorú, vannak faktok, az oktatás színvonala nem egy nagy szám. Én nem szerettem oda járni. Ha a biosz/kémia érdekel az Ipariban vannak ezekre épülő szakok (vegyész meg környezetvédelem asszem), vagy a Lovassy aminek nagyon jó a híre. :)
2016. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Nem túl magas színvonal. Általában azok mennek oda, akiket Lovassyba, Vetésibe, Ipariba nem vettek fel, egyébként is oda jártak, vagy nem nagyon akarnak tanulni. Ha komolyan érdekelnek a természettudományok, javaslom a Lovassy matek, illetve a Vetési biosz szakját. Esetleg ha szakközép is érdekel, az iparival is be lehet próbálkozni.


Egy Vetésis

2016. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hu ez egy 2016os kérdés de azóta jó sokat változtatott az iskola. Én mkst őrt vagyok gimnazista. Majd megszakadok. Alltakanosban végig 4-5os voltam most meg örülök ha megcsinálom a 3mast vagy éppen a kettest. Szerintem nehéz de a közösség mindenképp jó
2018. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!