Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy hónap alatt hogyan tudok...

Egy hónap alatt hogyan tudok megtanulni 120 tételt a szóbelire?

Figyelt kérdés
Földrajzból és magyarból van a legtöbb tételem, 40-40 darab. Az angolt azt nagyjából tudom, az csak 14 tétel. Viszont a történelemből dunsztom sincs, így azt jobban kéne tanulni. Hogyan osszam be, hogy mindent át tudjak nézni? Köszönöm
2016. máj. 18. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán. Számold ki, hogy naponta mennyit kell megtanulnod úgy, hogy az utolsó 2-3 nap megmaradjon ismétlésre.
2016. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nekem menni fog akkor neked is ;) Én sem tanultam még semmit, bár az irodalom, meg a töri szerintem könnyebbek. Azt tanuld először ami számodra nehéz, a könnyebbeket meg hagyd a végére, mert azokra kevesebb idő kell.
2016. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!