Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem megy úgy a tanulás...

Miért nem megy úgy a tanulás mint régebben?

Figyelt kérdés

Üdv! Pár hónappal ezelőtt, álmomból felkeltve simán 90% fölött tudtam az anyagot (matek), elég volt előtte nap átnézni. Tökéletesen értettem, átláttam az egészet és nem tudott meglepni egy feladat sem.

Mostanában, nem is nehezebb az anyag, mégsem érzem, hogy tudnám. Tanulok rá sokat, talán többet is mint régebben, de nem megy. Van, hogy meglep egy-egy feladat, nincs bennem olyan önbizalom se.

Miért van ez?

18/f



2016. máj. 22. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor voltál vérvételen? A vasad rendben van?
2016. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Multivitamint szedek, abban elvileg van vas. A táplálkozásom se változott az elmúlt időben, valamint semmi tünet nincs ami vashiányra utalna (van olyan ismerősöm, és nekem nincsenek meg azok a fizikai tünetek.)

Egyébként nem voltam még vérvételen, szerencsére nem kellett még.

2016. máj. 22. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Rendben, csak a biztonság kedvéért kérdeztem. Nekem is hasonló gondok voltak a tanulással, aztán kiderült, hogy nagyon alacsony a vasam, ezért gondoltam erre. :)

Simán lehet egyébként,hogy tudat alatt már a szünetet töltöd. Év vége felé előfordulhat, hogy kicsit nehezebben megy a koncentráció, a tanulás.

2016. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!