Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol, mikor és hogyan lehet az...

Hol, mikor és hogyan lehet az egyetemek kollégiumaiba a jelentkezést leadni?

Figyelt kérdés
BME-re jelentkeztem, de az oldalukon nem találtam semmit ezzel kapcsolatban. Tudom, hogy még nincs vége az érettségi időszaknak, de nem akarok lemaradni a jelentkezésről, mert szükségem lenne a kollégiumra, vidéki vagyok.

2016. máj. 23. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg fel sem vesznek, addig biztosan nem lehet a kolikba sem jelentkezni, hiszen senki se ér rá annyira, hogy teljesen irreleváns személyek jelentkezésével foglalkozzon. Majd ha kiderültek a ponthatárok, kiderült, hogy felvettek, akkor tájékozódj.
2016. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni, hogy melyik karra jelentkezel.

A gépészkaron egyébként Bsc elsőévesek számára a jelentkezési időszak július 23. - augusztus 12.

Előzetes eredmény augusztus 19-re várható, a végleges pedig augusztus 23-ra.

De amúgy ha gépészkarra jössz, a ghk.ktk.bme.hu oldalon minden infót megtalálsz. Más karról nem tudok nyilatkozni, de ahogy az első válaszoló is írta, még biztosan nem indult meg sehol a jelentkezés és nem is fog, amíg ki nem derül, hogy felvettek-e.

És szerintem fogsz majd kapni a pályázási lehetőségekről részletes információt e-mailen keresztül.

2016. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gazdaságtudományi karra jelentkeztem.
2016. máj. 30. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!