Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy történik a tárgyelfogadta...

Hogy történik a tárgyelfogadtatás átjelentkezéskor?

Figyelt kérdés

Átjelentkezek egy szakról egy másikra. Az első szakomon 2 félévet végeztem el. Ha a második félévemben megcsináltam egy tárgyat (kémia), ami a másik szakon is lesz akkor ugye azt elvileg elfogadják. DE a másik szakon ennek a tárgynak előfeltétele egy olyan tárgy, amit én nem csináltam meg. Ebben az esetben is elfogadják a kémiámat? Illetve ha elfogadják, így is felvehetek majd rá épülő tárgyakat, hogy annak az előfeltétele nincs meg?

Remélem érthető, nem tudom jobban megfogalmazni. Légyszi segítsen valaki



2016. máj. 26. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott mondják meg, ahová a kérelmedet beadtad.
2016. máj. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először megcsinálod azt, ami neked nincs meg, és előfeltétel.

AZTÁN elfogadtatod a meglévő kémiád. (És vagy ezzel egyidőben vagy a következő félévben feleszed azt, ami ráépül, ezt már a TO-n kérdezd meg.)

2016. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!