Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg tudom nézni valahol...

Meg tudom nézni valahol interneten hogy melyik nap kell bemennem emelt szóbelizni?

Figyelt kérdés
Tudom erre az iskola adott nekem egy papír de azt amikor írásbelizni voltam otthagytam . és nem emlékszem melyik nap kell mennem és azt szeretném kérdezni hogy ezt interneten meg tudom e tekinteni valahol ? Emelt földrajzról lenne szó

2016. máj. 29. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a sulidat szerintem:(
2016. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
E-mailt nem kaptál róla?
2016. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
emailt nem kaptam viszont a suliba be fogok menni de oda csak holnap tudok azért is irtam ki a kérdést :) de azért köszönöm a válaszokat !
2016. máj. 29. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Holnap bőven elég, még úgyse akkor kell menned.
2016. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnézni.
2016. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na irtam facebookon tanáromnak holnap mehetek be ujra a papirért és kiadják :) köszönöm a segitségeket !
2016. máj. 29. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!