Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váci Madách Imre Gimnázium...

Váci Madách Imre Gimnázium milyen suli? Vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok hetedikes, tanév vége van és hát itt az ideje gondolkozni, hogy hová menjek tovább. A váci Madácht néztem ki. Mit gondoltok fölvehetnek, ha az idáigi átlagaim:

5. év vége:4,6

6. év vége:4,5

7. év vége:4,2

Vagy ennyiből nem lehet még megállapítani? Megnéztem az idei felvételiket, ha tanulnék rá akkor szerintem menne így is meg tudtam oldani a 3/4-ét. Ja és semmiképpen nem a reál szakra szeretnék menni. Vagy esetleg Boronkayt meg merjem célozni?

Előre is köszönöm!



2016. máj. 29. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Először is milyen szakra akarsz majd jelentkezni?:) vagy írj provátban én madáchos voltam :)
2016. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
Szia. A jegyeid jók ahhoz hogy bejuss, a 8.félévet jól húzd meg, ne rontsál semmiből úgy lesz esélyed bejutni. A reál szak mellett sok szak van pl.: nyelvi előkészítők (angol, spanyol, francia), Matek-informatikat is megcélozhatod ha szereted. És szerintem mindenképpen jelöld meg a Boronkay-t, hiszen vannak ott is olyan szakok ahol nem kell kitűnő átlag. A felvételire meg figyelj oda ne rontsd el!!
2016. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
infot semmi esetre se jelöld meg! :D egy raklap sz"r. a tesisekkel van együtt összevonva az info szak. nem hiàba nèzik le az E osztàlyt oda az meg aki profi sportoló ès leszarrja az èrettsègit mert ugyis a sport a fontos neki. ezáltal az összevont óràkon mint a magyar,töri stb a tanàrok ugyanígy viszonyulnak. volt egy E-s baràtnöm,info szakos, csont nèlkül a 4 èvet szìn ötösre csinàlta olyan keveset vàrtak el.
2016. júl. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
szia!idén érettségiztem és a madáchba jártam magyar-töris osztályba. mindenképpen ajánlani tudom, nagyon jó suli, korrekt tanárokkal akik lazák, de a tanítást a legtöbbjük komolyan veszi és szívén viseli a diákok sorsát. jól éreztem magam a 4 év alatt amit ott töltöttem:) és emellett sokat tanultam.
2016. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt, boldog vagyok, hogy van esélyem. :) Elkezdtem tanulni a felvételire, megcsináltam a korábbi évekből való feladatsorokat. Viszonylag jó idő alatt megcsináltam és nem is éreztem különösebben nehéznek. Gondolkodatam, hogy melyik jegyemen tudnék javítani, mert két hármasom volt évvégén (fizika, kémia) és azokat mindenképpen négyesre szeretném javítani. Még nem tudom hogy, de az biztos hogy nem lesz hármasom félévkor. Nyelvtanból meg bioszból is ötösre kell feltornászni magam és akkor kb 4,5-4,6 lesz átlagom ami azért elég jó szerintem. Matektanárhoz is fogok járni, plusz a NYEKhez kell szóbeli arra is külön tanár készít fel. Huh azért így már be vagyok biztosítva mégis nagyon izgulok. És nem akarok semmilyen olyan szakra járni aminek inzenzíven köze van a számokhoz. Utálom a matekot. Soha sem voltam belőle ötös. Mindig négyes és valószínűleg most félévkor is az leszek. Vagy ha nem akkor valami Isteni csoda történt. Na majd leírom ha túl leszek rajta, hogy milyen lett a felvételim:)
2016. aug. 6. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled kérdező? Felvettek? :)
2017. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!