Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt érettségin miután...

Emelt érettségin miután lement a szóbeli akkor rögtön megkapjuk a tanusitványt vagy pedig majd egy következő időpontba kell át venni? És a szóbelin megmondják hány pontot értem el a szóbeli részén?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmondják igen. Vagy csak utalnak rá, de vizsgaelnöktől függ, hogy mennyire rèszletezi ki az elèrt eredmènyeket.
2016. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy mondják ott el...
2016. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja eredmènyhirdetèskor van...
2016. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben csak már annyi mindent hallottam hogy igen elmondják más meg hogy nem kötik az orromra hogy már nem tudom hogy mi van. Külsősként megyek egy másik iskolába aztán azért kérdeztem.

Van a papíron amit kaptunk ilyen hogy június közepén lesz egy nyitó értekezlet meg záró értekezlet az mit takar? A záró értekezleten kapom majd meg a tanusitványt? (Semmit nem mondtak nekem ezekkel a dolgokkal kapcsolatosan azért nem tudom)

2016. máj. 31. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!