Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lesz meg a minimum ponthat...

Nem lesz meg a minimum ponthatár mi a teendő ilyenor? Egyetemi jelentkezés.

Figyelt kérdés
2 éve érettségiztem most szeretnék egyetemre menni.Csináltam most egy érettségit ,ma néztem meg az irásbeli eredményét és nem lesz elég a pontom a minimum ponthatárhoz.Kb.6 pont kellene még ilyenkor mi a teendő???
2016. jún. 1. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz szóbelivel javítani rajta annyit? Vagy nem lehetett volna fellebbezni az írásbeli javításán és ezzel szerezni pár pontot?


Amúgy nem tudsz tenni semmit, ez van és kész. A jelentkezésed érvénytelenné válik. Nem lehet fellebbezni, nem lehet hisztizni rajta, nem fog történni semmi.

2016. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ősszel vagy jövőre újra megpróbálod. (Gondolom, a szóbelivel együtt sem lenne meg - ha mégis, akkor még ne add fel!)
2016. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóbelivel sem lenne meg... :(

Most nagyon le vagyok törve :(((

2016. jún. 1. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen. Tudok olyanról aki 3 emeltet tett, de mind a 3 rosszul sikerült (50% körül lett mind, ő jobbat akart), de a 3.-al párhozamosan csinált egy közepet is ami jó lett így felvették.

De tudok olyat is aki, 23 évesen került be az orvosira mert mindenképpen ezzel akart foglalkozni, addig nem sok mindent csinált.


Nem kell feladni. Én azt mondom még egyszer próbáld meg az érettségit.

2016. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!