Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Visszavonhatják a felvételt?

Visszavonhatják a felvételt?

Figyelt kérdés

Idén kezdem majd a gimnáziumot, év végi jegyek között lesz egy hármas is, mert nem nagyon értem a fizikát,de a többi jegyem tartottam vagy javítottam.

Elég jóhírű iskolába vettek fel, ha majd el kell menni beiratkozni, visszavonhatják emiatt a felvételt?

Én úgy tudom, nem, de már teljesen bebeszéltem magamnak, valaki könyörgöm mondja meg hogy ilyet megtehetnek e... :"D


2016. jún. 1. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tehetnek meg ilyen, max kicsit furcsán fog rádnézbi az új osztályfőnök, hogy mennyit rontottál.
2016. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fuu, megnyugodtam, köszönöm! :)
2016. jún. 1. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy az istenbe tehetnének már ilyet, gyerek! Hát jogállam van! Ha egy szerv hoz egy határozatot, akkor az úgy van! Emberéletekkel nem lehet dobálózni csak azért,mert hármasu lett fizikából! Egyébként nem is az iskola vesz fel, hanem egy országos központ. Ki van alakítva egy rendszer, hogy mindenki valahova bejusson. Nem lebeghetnek júniusban ég és föld között a fizikából hármas gyerekek!
2016. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!