Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kobanyai szent laszlo gimnaziu...

Kobanyai szent laszlo gimnazium vagy a karinthy Frigyes jobb? Bármilyen szempont

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A karinthy! Jobban tudsz nyelvet tanulno es erosebb is! Kevesebben jarnak es igy jobbak a kozossegek! Szebb belulrol az epulet es a tanarok is kedvesebbek.
2016. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az oke h szereted a karinthyt. Oke ezzel nincs semmi baj. DE nem ertem ...ha a karinthyba jársz akkor honnan tudod mi van a laszloban? Mi alapján jelented ki ezeket a mondatokat? Honnan tudod milyenek ott a tanarok? Oke a karinthyba jók de ki próbáltad a laszloban is? Nyugodtan szeresdd az iskolákat de a másét ne fikázdd. Mert fogalmad nincs arról a sulirol . Koszonom
2016. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz :)
2016. jún. 3. 10:07
 4/5 anonim válasza:

Án a Lászlóba járok és szerintem teljesen jól lehet nyelveket tanulni: olasz, német, angol, spanyol, latin, francia

Szerintem a legtöbb tanár jófej, aki szigorú az se kér lehetetlent csak ami tanít

A közösség az nagyon jó, emiatt szeretek iskolába menni 2 témazáró előtt :)

Karinthy-ről nem tudok írni, egyik volt osztálytársam jelentkezett oda de a tanárok kigúnyolták, mivel Erdélyből jött Magyarországra (szerintem már ők is unatkoztak 4 óra szóbeliztetés után)

2016. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Karinthys vagyok, és nagyon szeretem a sulit. Jók a tanárok, a nyelvoktatás, a hangulat. De a kettőt nem tudnám összehasonlítani neked. Ez szubjektív. Mindenki máshogy látja, mindenki a saját suliját mondaná jobbnak alapból. Csak te tudod eldönteni, melyik a szimpibb.
2016. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!