Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha emelt érettségi írásbelin...

Ha emelt érettségi írásbelin megvan a 70%, elmegyek szóbelizni, ott ugye a 12%ot el kell érni. Ha olyan tételt húzok, ami nem nagyon megy, egy-két jó dolgot tudok mondani, a végén szólnak, hogy húzzak póttételt, v ha nem mondják, akkor megvan a 12%?

Figyelt kérdés
Vagy nincs meg a 12%,elmegyek haza és az érettségikiosztásánál szembesülök azzal, hogy megbuktam? :o hogy van ez?
2016. jún. 3. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A 36. § (5)-ös bekezdése szerintem megválaszolja a kérdésedet:

[link]


De a lényeg, ha nem húzatnak póttételt, akkor átmentél.

2016. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj nagyon köszönöm,csak itt a tanulás közepette számolgattam a százalékot, meg ilyenek, aztán rájöttem, hogy vagy bukok vagy 4es vagy 5ös (nekem amugy a 45%, de az meg megvan, ha nem bukok) szóval most örülök, hogy már ott megtudom, hogy sikerült e vagy sem. ^^ köszönöm :*
2016. jún. 3. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
ha 70% írtál írásbelin, hogy lehetsz annyira hülye, hogy épphogy átmenj szóbelin? :D 70% nem olyan rossz eredmény, tehát tuti nem tippelgetve csináltad meg.
2016. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a saját ész kb 40% volt, 10% szövegértes 30% eccpecc xdd (amúgy biosz, egy rakatnyi olyan volt, ami a b c vagy d :D)
2016. jún. 3. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
és a matekod milyen lett? :D mert 40+10+30 az nem 70 :D
2016. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a 30-nál félrenyomtam a billentyűt és nem vettem észre, 20at akartam írni :p

amúgy 90% lett a matekom, imádom, úgyhogy örülök, hogy megkérdezted :D (amúgy 100%ot akartam, csak pánikba estem, hogy az egyik feladatot nem tudom megcsinálni, és onnantól kezdve káosz volt,amit csináltam :'D)

2016. jún. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!