Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem animáció szak felvételi második fordulóján mire kell számítani?

Figyelt kérdés
Az elsőn továbbjutottam, és tudom hogy 3 része lesz: egy irásbzli, egy kreatív feladat, és egy szóbeli rész, de ennél pontosabbat sajnos nem tudok..

2016. jún. 4. 03:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Lekéstem róla, mert már megvolt, hogy sikerült? :D Én is ott voltam (első nap, hétfő).
2016. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem volt olyan vészes mint amire számítottam :) tetszett a tanárok kisugárzása meg a többi felvételizővel kis csoportba verdődtünk és így egész oldott volt a hangulat :) remélem a legjobbakat :D (kedden voltam amugy )


Neked hogy ment? :)

2016. jún. 9. 01:40
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
metropolitanra minden hulyet felvesznek!
2016. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

vicces mennyien szidják :DDD de én is oda járok és nagyon szeretem

egyetlen hibája hogy mindenért fizetni kell, viszont tudok mellette teljes állásban dolgozni :D

szóval fúj károgók :D

2016. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne járj oda :D az előttem lévő meg könnyen beszél ha televan pénzel valaki akkor agyaggalamb formálást is tanulhat mert már úgyis gazdag :D egyébként minek dolgozni mellette ha gazdag? plusz azért szerintem jellemzi az intézményt ha már valaki teljesállás mellett is nappalira jár oda... :D pénzlehúzós hely, alibi diplomákat ad, szórakozni járnak oda csak (tuuudom hogy most leszavaztok, de nemértem miért ha csak azt írom le ami igaz :D )
2016. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te azt honnan tudos nekem mennyi pénzem van?😃 Nyilván azért dolgozok főállásban mellette mert tele vagyok pénzzel.... :D mr.logika
2016. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj es valakinek véletlen kitoroltem telefonon az üzenetet! Írjon rám még egyszer legyszi es válaszolni fogok:) koszi és sajnálom
2016. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? Felvettek? :)
2016. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!