Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok közepesen erős Budapest...

Tudtok közepesen erős Budapesti gimnáziumokat mondani?

Figyelt kérdés
Röviden: hatosztályos gimibe járok. Az átlagom alapján vettek fel. El akarok menni. Nem érzem magam idevalónak, még ha a közép/élmezőben is helyezkedem el. Nem arról van szó, hogy én akarok lenni az osztály legokosabbja, de nagyon zavar, hogy idiótának érzem magam mellettük, ráadásul mindenki folyton tanul, és amikor közlöm, hogy 1 órát szoktam tanulni naponta, fel vannak háborodva. A tanárok is rosszak. Olyan közepesen erős sulit keresek, ahol jó a közösség, a tanárok, és úgy alapvetően a légkör. Elsősorban a humán tárgyak felé hajlok, a nyelveket különösen szeretem.

2016. jún. 4. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és jó lenne, ha sok iskolán kívüli foglalkozás lenne. Imádok sportolni és gitározok :)
2016. jún. 4. 11:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Károlyi Mihály Gimnázium
2016. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De hülye vagy utolsó !!! A karolyi mihaly a legszarabb suli a világon ...meg amúgy is honnan a rakbol veszed h szereti a spanyolt? IQ :0
2016. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leövey
2018. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!