Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány Péter Katolikus...

Pázmány Péter Katolikus Egyetem-re jelentkeztem idén mérnökinfóra. Tudnátok véleményt mondani a szakról és szerintetek elegendő lesz kb.365-367 pont?

Figyelt kérdés
Matekom 92%, infóm sajnos csak 76%.

#mérnök informatika #pázmánypéter
2016. jún. 6. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Pázmány mérnökinfó?? valszeg röhej abban a suliban az adott szak..
2016. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért is lenne röhej?
2016. jún. 6. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk mert a pázmány alapjában véve nem épp mérnöki vagy informatikai profilú egyetem.. esélyes hogy okosabb lett volna mondjuk egy BME, Óbudai vagy Győri egyetem ha ebben az irányban gondolkodsz.
2016. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"mert a pázmány alapjában véve nem épp mérnöki vagy informatikai profilú egyetem.. "


- Mert pl. az ELTE az a proginfóval...

2016. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak az ELTE-n ott van a matematika, fizika szak. Proginfón sok matekos tárgy van, és azok közül sokat a TTK-s matek tanárok tartanak, illetve ott sokkal komolyabb szerintem az informatika kar. Ha választanom kellene én is a BME-t, Óbudait választanám ha mérnökinfóról van szó.
2016. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Te tudatlan barom! :)

2016. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!