Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan puskázzak "okosan"...

Hogyan puskázzak "okosan" telefonnal?

Figyelt kérdés
Egyetemen egy nagyon szigorú tanárnál lesz írásbeli vizsga, de szokott olvasni közben. Képtelenség ilyen mennyiségű tananyagot szóról-szóra betanulni. Papíralapút nem tudok csinálni, mert túl sok. Nadrágba vagy szoknyába tudom jobban elrejteni a telefont?
2016. jún. 6. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Rossz a hozzáállásod. Nagyfokú jellemtelenségre, erkölcstelenségre utal, ha ezen töröd magad...

Az ilyeneket már rég ki kellett volna zárni a felsőoktatásból.

2016. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszodat...

A tananyagot nagyrészt tudom, de grafikonok vannak stb.

Általában nem is szoktam használni a puskát végül. Valószínűsítem, hogy az összes diák fejében megfordult már a puskázás, attól nem lesz valaki rossz vagy jó.

Ha felsőoktatás közelébe kerültél volna valaha, tudhatnád, hogy puskázásból nem él meg az ember. Nem büfészakra gondoltam. Kár időt pazarolni rád, inkább tanulok!

2016. jún. 7. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!