Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most jöttem rá, hogy Corvinuso...

Most jöttem rá, hogy Corvinuson nyelvi hozzájárulás címen fizetni kell az angol nyelvű szociológia szakon. Van erre valamilyen támogatás?

Figyelt kérdés
170 000 Ft félévente, és oké, nem tűnik annyira soknak, de nem véletlenül államira jelentkeztem, nincsen 4 havonta ennyi pénzem feleslegesen. A kérdésem az lenne, hogy lehet-e igényelni valamilyen támogatást erre vagy ki kell fizetnem, nincs mese? Az a probléma, hogy anélkül, hogy az első félévet ki nem perkálnám, nem is tudok beiratkozni... Mit lehet csinálni ilyen ügyben? Diákhitelt nagyon nem akarok felvenni.
2016. jún. 6. 23:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!