Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az normalis, hogy egy het...

Az normalis, hogy egy het mulva szobelizek es meg nem tudok egyetlenegy tetelt sem? Van meg valaki aki hasonloan szarul all?

Figyelt kérdés

Nagyon elveszettnek erzem magam...😢

19/L



2016. jún. 7. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy nem tudok 1 tételt sem, de nem tudok valami sokat... Egy kicsit én is tartok a szóbelitől. Csak annyi a különbség, hogy nekem akkora szerencsém van, hogy 1 hét és 2 nap a hátralévő idő. (:D) Neki kéne állni tanulnunk... Szorítok :)
2016. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19 tetelt tudok a nyolcvanbol:((((
2016. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly érettségiztem, akkor voltam így vele... bár nekem a középszintű szóbeliken már nem múlott semmi. Amit tanácsolni tudok, az az, hogy ha nem is tudod őket pontosan, párszor fusd át a tételeket, mert rettenetesen kínos tud lenni az, ha a tétel kihúzásának pillanatában döbbensz rá arra, hogy magát a kérdést sem érted teljesen- tapasztalat :D

Kitartást, nincs sok hátra! Hajrá! :)

20/F

2016. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok én is...

Bár annyira nincs rossz szájízem, mint neked ezzel kapcsolatban, de én is bánom, hogy nem kezdtem hamarabb. :) Figyelj, már mindegy.


Amit tenni tudsz, hogy mostantól tanulsz (én ma kezdem).


Ha belegondolsz, ez rengeteg idő, ha valóban ki is használod. Nincs semmi más dolgod (feltéve ha nem dolgozol, vagy akármi), színtiszta egy heted van.


A lényeg, hogy ha lehet, akkor ne magolj, értelmezd a mondatokat, átfogóan tekints az anyagra. Ha valamelyik anyag nehezen megy, én azt tudom javasolni, hogy több forrást is nézz meg (ami megbízható persze), hátha jobban is leírják, illetve a több benyomás miatt hamarabb megragad az anyag.


Sok sikert és hajrá, hidd el, a szóbelik pillanatában jobban fog fogni az agyad a stressz miatt, szóval ha valamit megtanultál, de mondjuk úgy érzed, elfelejtetted, az nem igaz! Ha valamit átnéztél, tanultál, akkor a vizsgán az eszedbe fog jutni!


Én szurkolok! :) Jó tanulást!

2016. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11 napom van es 60 telet + 40 nemet de arra nem fogok tanulni. Az a baj hogy en pl torit egy tetelt 4-5 oran keresztul tanulok ezert csak 5tetelt tudok jelenleg :c de nem nagyon maradt meg . Nyelvtanbol hetet tanultam de mar elfejtetten oket :D irodalombol meg meg semmit azt hagyom utoljara ^^ szerintem egy het alatt meglehet nagyon jol tanulni ha tenyleg csak azzal foglalkozol
2016. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én átfutottam a töriket,úgy vagyok vele,hogy mindegyikről tudok valamit... Magyar fele megy. És még ott van a komplett nyelvtan,meg a földrajz. És jövő kedden már szóbeli...


Viszont legalább ötös lett az összes írásbelim.

2016. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!