Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FOSZK képzésekre mennyire...

FOSZK képzésekre mennyire alacsony a ponthatár?

Figyelt kérdés
Kb. átlag 3-as közép érettségim lesz, ha minden jól megy... Értelemszerûen ezzel alapszakok kizárva. FOSZK képzés hogyan mûködik? Vagy inkább maradjak OKJ-nél?
2016. jún. 9. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A jogszabályban meghatározott minimum ponthatár 240 pont, amit az emelt szintű érettségiért járó többletponttal együtt, de más jogcímen adható többletpontok nélkül kell elérned. Mivel nem annyira népszerű képzések, hogy túljelentkezés legyen, így ritkán szokott 240 pontnál magasabb lenni a ponthatár.
2016. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz meg nekem a minimum... AZT gondoltam olyan, mint AZ OKJ... Akkor marad AZ OKJ.
2016. jún. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!