Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biológia vagy német nyelv...

Biológia vagy német nyelv vagy református hittan lenne jobb 5. tantárgyként érettségin?

Figyelt kérdés
Nem tudom még mi akarok lenni.

2016. jún. 13. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából ha nincs szükséged az 5. tárgyra, csak azért érettségizel belőle mert valamiből kell, akkor ha tudsz valamennyire németül, én azt ajánlanám, mert arra nem kell külön készülni, míg pl. biológiából csomót kellene tanulni.
2016. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bioszt csak akkor ajánlom, ha kell a felvételihez, egyébként a németet. Bár ez attól is függ, hogy neked melyik megy a legjobban.
2016. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
egyértelműen német!!!!
2016. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Református hittanból érettségiztem anno, szerintem jó. esetleg egy szép egyházi pálya, diakónia-szociális munka, lelkész, hittantanár....
2022. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!