Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok rövid véleményt...

Tudnátok rövid véleményt alkotni ezekről a gimikről: budapesti Eötvös József, ELTE Apáczai Csere János, Békásmegyeri Veres Pálné?

Figyelt kérdés
Főleg az ott tanuló/tanult diákok véleménye érdekel, előny, ha az illető matekra/reálra járt, mert főleg ez érdekel. :) :D

2016. jún. 16. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Eötvös:

Erős suli, szerintem nagyon jó a közösség :)) Sok a szakkör, a gólyatábor is nagyon jó. A tanárok nagyon színvonalasan tanítanak, felkészítenek az emelt- és középszintű érettségire remekül, minden tárgyból. Viszonylag sokat kell tanulni, de ha nem akarsz kitűnő lenni, szerintem nem fogsz belepusztulni. Viszont a bekerüléshez készülj fel, NAGYON JÓ pont kell, tényleg. Engem 77 központi + max hozott pontok 2 éve be se hívtak, igaz, tavaly kicsit lejjebb vitték a ponthatárokat, ilyen pontokkal behívtak volna. Szóval készülj, 80+ írásbeli minimum kell (max hozott pontok mellé).


Az Apáczairól nem mondok semmit, nemsoká úgyis megjelenik egy srác, aki oda jár XD

A harmadik suliról meg érdeklődnék, hogy melyik sulit akartad írni? Mert Békásmegyeren csak a Veres PÉTER van, a Veres Pálné meg úgyszint a belvárosban van, mint az Apáczai vagy az Eötvös.. Szóval melyik?

2016. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az információkat, és upsz, egy kicsit felcseréltem... :$ :D Igazából mindkettő érdekelne, de főleg a Veres Pálné. :)
2016. jún. 16. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a Veres Péter érdekel?
2016. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert Békásmegyer
2016. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a Szt. István Gimi?

Mert az is reálos suli

2016. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Legyetek szivesek a kérdésemre válaszolni!!!
2016. jún. 17. 06:48
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

De értsd már meg, hogy Békásmegyeren Veres PÉTER van, a Veress Pálné meg a belvárosban, ez 2 különböző iskola.

Apáczai és Eötvös egyaránt jó reálban is.

2016. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor talán olvass vissza... az első felhívta a figyelmemet a hibámra, én utána javítottam... és igen, mindkét suli érdekelne.

Köszönöm.

2016. jún. 17. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:

ELTE Apáczai: Nagyon jó iskola, jó matekban és reálban is egyaránt, a közösséget imádni fogod ha idejössz, a tanárok nagyon jó fejek, de órán nagyon erősen, szigorúan tanítanak. Iszonyat sok szakkőr van azt se fogod tudni hova menj mert akarsz vagy tízre menni (persze csak akkor ha ezt válaztod :D).


És még tudnék sorolni ezer meg ezer dolgot a suliról :)

Mindenképp megéri ide jönni

2016. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :)
2016. jún. 26. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!