Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen automatikusan...

Egyetemen automatikusan átvesznek állami szakra fizetősről, ha megvan az az átlag, vagy jelentkezni kell (Debrecen)?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne ha a HSZ-en megkérdeznéd(lehet elzavarnak a TO-ra), mert ebből voltak már bonyodalmak. Átkerült a ttk-on olyan, aki nem is jelezte, hanem automatikusan a rendszer átsorolta, és volt olyan btk-on, aki hiába jelezte, akkor sem sorolták át sehogy sem, mert valami gubanc volt a rendszerrel, majd külön kérvényezett, és úgy oldódott meg.
2016. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HSZ=HSZK ne hogy félreértsd. (:
2016. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tudnak átvenni, ha valaki kiesett az államisról és van szabad hely. Kérvényezd mindenképpen, abból baj nem lehet.
2016. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kérvényezni kell. Az államira átvétel a hallgatói szerződés aláírásával jár, szóval én úgy gondolom, hogy még ha egyszer alá is írtad, akkor is illik megkérdezni, hogy akkor most mi is van, mert lehet, hogy több félévet már nem akarsz ledolgozni és most fizetnéd be a tandíjat, vagy tudom is én. (De persze, mivel az első írta, hogy mindkettőre volt már precedens, kérdezd meg, és/vagy kérvényezd.)
2016. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!