Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvi-n kéri a dokumentumokn...

A felvi-n kéri a dokumentumoknál a felsőfokú oklevelet és tanulmányi eredményeket feltölteni, de nincs olyanom. Akkor ezzel nem kell foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Jártam máshova, de nem diplomáztam le. Azt, hogy jártam máshova, meg kellett adni, de feltölteni erről semmit nem tudok. Jól gondolom, hogy akkor ezt üresen kell hagynom?
2016. jún. 23. 17:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a felvi.hu-n, hogy nem kell feltölteni, ha nincs, de akkor ilyen furán kell hagynom? Mert mindenhol zöld minden, de itt jelzi, hogy nincsen kész, ez nem gáz? Nem akarom, hogy néhány kattintáson múljon a felvételim, nálatok is így marad, van ilyen?
2016. jún. 23. 18:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, nem kell törődni vele.
2016. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem piros felkiáltójel van ott, csak sárga kérdőjel, így nem jelent problémát. Mindössze arra figyelmeztet, hogy nem töltöttél fel minden típusú figyelembe vehető dokumentumot. Pl. a középiskolai bizonyítványt sem kell feltölteni a sikeres felvételihez, csak ha hiányzik, automatikusan duplázással számolnak, de arra is figyelmeztet a rendszer.
2016. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!