Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Salgótarjáni Bolyai János...

A Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium négy osztályos képzés kéttannyelvű részén lehetséges emelt szintű érettségit tenni kémiából és biológiából?

Figyelt kérdés
Mivel itt a nyelven van a hangsúly,nem tudom hogy megkapnám-e az áhított szintre való felkészítést az említett tárgyakból,ugyanis a kémiát nem emelt óraszámban tanulnám,a biológiát pedig csak 11.osztálytól kezdve.Ettől függetlenül megkapnám a megfelelő felkészítést az emelt szintű érettségire? Valami olyasmit olvastam a honlapjukon,hogy 11.-től lehet faktot felvenni,és az felkészít,de ebben nem vagyok biztos.Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!
2016. jún. 27. 20:20
 1/1 anonim válasza:
En itt tanulok,jovore fogok érettségizni. :) Mi a biológiát 3 évig tanuljuk es ugy tudom, hogy a tobbi osztály is. A kémia 2 éves,de 10. osztaly vegen lehet faktra jelentkezni minden tantargybol(ez nem kötelező,2 tantárgyat tudsz felvenni + egy nyelvet,az angolt nem mert az alapbol emelten tanulod). Sokan szoktak biológiából emeltezni, de persze kémiából is es legtöbbször sikeresen, mert sokan jelentkeznek orvosira es gyogyszereszetire. Szoval szerintem felkészít az emelt érettségire,de a legtobb rajtad mulik,hogy mennyire vagy szorgalmas es mennyi időt szansz ra!
2016. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!