Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnám megismerni a...

Hogyan tudnám megismerni a leendő osztálytársaimat?

Figyelt kérdés
Felvettek az Aporba (Győrbe) és már nagyon kíváncsi vagyok kik lesznek az osztálytársaim... :/

2016. júl. 6. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy elmész a gólyatáborba, illetve bemész Szeptember 1-jén az iskolába.
2016. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a suli honlapján ki szokták írni mindig a felvett osztályok névsorát, aztán onnan már könnyű akár facebookon rákeresni az emberekre. Engem több, mint az osztály fele még be is jelölt anno, szóval nem gáz ráírni egy jövendőbeli osztálytársra.
2016. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
na én az Aporba járok:D és nem teszik ki a honlapra. valamikor még kitették a névsort az aulánál a faliújságra ott láthattad a neveket esetleg. ja és csak akkor van gólyatábor ha koleszos leszel
2016. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell elsietni, majd szeptember 1-jén elkezdtek ismerkedni. Valószínűleg a többiek se fogják jobban ismerni egymást mint te őket, hacsak nem együtt jöttek valahonnan. Nyugi, nem fogsz elkésni semmivel. Négy év hosszú idő, a végére kialakul ígyis-úgyis. :-)
2016. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!