Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Illyés angol előkészítő/...

Illyés angol előkészítő/ Vörösmarty dárma vagy általános/ Szinyei német előkészítő/ Madách angol szak? Melyiket ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés

Pro és kontra érve?

esetleg valakinek személyes vélemény?

és ki hány vitt ponttal vagy milyen átlaggal rendelkezett?


igazából minden érdekel velük kapcsolatban! Köszönöm a válaszokat(:



2016. júl. 8. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Szia! Az Illyes es a Madach egyertelmuen sokkal erosebb mint a Vorosmarty meg a Szinyei. Az Illyesbe jarnak a baratnoim. Ok nagyon szeretik. Viszont egy kituno bizonyitvany (jo egy ket negyes lehet benne) es egy 70-75 pontos MINIMUM szukseges. En a madachba voltam tavaly nyilt napon. Nekem nagyon nem szimpatikus az az iskola. Persze eeos meg minden de...jo akik odajarnak szeretik. Viszont az iskolanak 70%a lany. De ha jol szeretnel nyelvet tanulni akkor nagyon ajanlom. De pl ott van a Karinthy frigyes gimi. Amiz ezerszer szebb. Kedvesebbek a diakok. Es a nyelvet ugyanugy tanitjak. (Ez sajat velemeny nem kell keszpenznek venni!). Jah es en ebben az evben 80 pontos felvetelit irtam es mondtak hogy a szobelire rendesen ossze kell kapnom magam(ugy hogy kituno tanulo vagyok.) A szinyeibe meg a vorosmartyba eleg a 4.00-es atlag. Meg mondjuk egy 60 pontos felveteli.
2016. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szééépen!:)
2016. júl. 10. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!