Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit vegyek a barátomnak 16....

:) Zsófi :) kérdése:

Mit vegyek a barátomnak 16. szülinapjára?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt. Gondoltam olyan dologra, mint pl. egy póló, King felirattal, és akkor én hordanám a párját, Queen felirattal (vagy ugyanez karkötőben), de nem tudom, hogy erről hogyan vélekednek a srácok, nyálasnak tartják-e vagy ilyesmi, és ugye mondanom se kell, hogy a legfontosabb, hogy tetsszen neki, és örüljön.


15/L


2016. júl. 10. 01:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy rossz kategóriába soroltam a kérdésemet, ilyenkor mi van? Lehet egyátalán törölni valahol a kérdést vagy valami?
2016. júl. 10. 01:46
 2/5 anonim válasza:
én kifejezetten nem örülnék neki,de valami olyan csalna mosolyt az arcomra amit mindig látnék pl.1 fénykép keretben vagy valami hasonló.
2016. júl. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami könyvet
2016. júl. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki jégkrémet
2016. júl. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a fiúk díjjazzàk az ilyen giccsesen páros dolgokat. Gondolj valami személyesre. Mi a hobbija, milyen zenéket szeret, milyen számítögépes dolgok érdeklik stb. Ilyenformán lehet zenei cd, akár válogatás neki, ha gyújt vmit akkor abba egy darab, vagy élményajándék (ajándék mozikártya, belépő vhova), vagy ha van kedvenc állata akkor a Bp-i állatkertben lehet màr pár ezer forintért "örokbefogadni" egy állatot. Van szülői értekezlet is és akkor mesélnek ott a "saját" állatáról. Csinálhatsz valamit kézzel pl. egyedi bögre (üvegfestékkel) vagy egy doboz, amibe pakolhat.


Légy kreatív! A giccs pedig merüljön ki egy képeslapban!

2016. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!