Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis ETK-ra jelentkezt...

A Semmelweis ETK-ra jelentkeztem továbbtanulni, ezért már most elkezdtem kollégiumot keresni. Segítene valaki, hogy az ETK-sokat hova szokták helyezni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy az ÁOK-sokat, a fogorvosnak tanulókat a szokásos 5 koleszba helyezik (tehát a Tömőbe, Rezsőbe, stb.) de az ETK-sokról nem találtam semmit...:(

2016. júl. 12. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Sotepedia.hu-n mindent megtalálsz, illetve küldik majd levélben az infókat ha felvettek.
2016. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ETK-sok másik koliban vannak

(1139 Bp Hajdú u ill. 1046 Bp Erkel Gy. u)

2016. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már utána néztem és megtaláltam melyik 2 kollégium van az ETK-soknak.:)
2016. júl. 16. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
És az a 2, amit az előző hozzászóló is írt? :) Köszi!!
2016. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok, és csak azt a két kollégiumot lehet az ETK-soknak megjelölni? Köszi előre is.
2016. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, a többit is, de szerintem amúgy is ez a két koli a legjobb az összes közül, és a közeg is jó, mindig lesz kitől segítséget kérni :)
2016. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!